Specjalista OTC (j. holenderski) / OTC Specialist with dutch

Talentuno Technologies Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

SSC Heroes to najczęściej odwiedzany portal branżowy zrzeszjący największe globalne firmy sektora SSC, oferujący klientom usługi brandingu online oraz światowej klasy rozwiązanie rekrutacyjne Magellan Pass, które zrewolucjonizowało i zautomatyzowało proces rekrutacji zapewniając firmie czołową pozycję w obszarze rekrutacji do sektora SSC.

Obecnie dla naszego klienta, światowej klasy dostawcy rozwiązań outsourcingowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista OTC (j. holenderski)

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa procesów PTP lub RTR lub OTC
  • Wdrażanie przeniesionych procesów księgowych
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi przenoszonych procesów
  • Wsparcie merytoryczne dla mniej doświadczonych kolegów i koleżanek
  • Wprowadzanie optymalizacji obsługiwanych procesów
  • Identyfikacja problemów zgłaszanych przez klientów, proponowanie możliwych rozwiązań
  • Utrzymywanie doskonałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, bankowość lub ekonomia),
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnej pozycji,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i holenderskiego,
  • Solidna wiedza o kredytach,
  • Znajomość obsługi komputera i dobra znajomość programu Excel,
  • Doświadczenie w SAP / innych systemach księgowych,
  • Ciągłe doskonalenie umysłu potrzebne do zwiększenia wydajności i produktywności,
  • Umiejętności organizacyjne - ciągłe świadczenie usług, zarządzanie czasem,
  • Umiejętności komunikacyjne niezbędne do budowania wewnętrznych / zewnętrznych relacji biznesowych,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów jest kluczem do sukcesu w tej roli.

Oferujemy:

  • Nowe biuro koło Ronda Daszyńskiego,
  • Praca w międzynarodowej firmie dającej dobrą okazję do rozwijania umiejętności zawodowych i obcych,
  • Ambitne i motywujące wyzwania,
  • Umowa o pracę,
  • Współfinansowanie dodatkowych świadczeń (opieka medyczna, karty Multibenefit lub Edenred),
  • Pakiet powitalny dla każdego nowego pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem serwisu.

Prezentacja firmy

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa