Specjalista / Manager ds. Compliance

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - spółki z branży lotniczej poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista / Manager ds. ComplianceMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • przygotowywanie i opiniowanie projektów regulacji wewnętrznych Spółki,
  • kontrola przestrzegania obowiązujących przepisów prawa, procedur i regulacji wewnętrznych obowiązujących w Spółce,
  • przygotowywanie strategii polityki compliance,
  • udział w procesie przygotowywania raportów na potrzeby organów statutowych
  • prowadzenia postępowań wyjaśniających w zakresie braku zgodności,
  • prowadzenie szkoleń pracowników z tematyki compliance,
  • nadzorowanie przepływu informacji poufnych i przeciwdziałanie konfliktom interesów,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne/finansowe
  • przynajmniej 4-letnie doświdcznie w pracy na stanowisku Compliance Officera / Inspektora Nadzoru/ zastępcy Inspektora Nadzoru / Specjalisty w departamencie compliance lub podobnym
  • doświadczenie w zakresie kontroli procedur wewnętrznych i regulacji prawnych oraz we wdrażaniu regulacji w podmiotach gospodarczych
  • bardzo dobra znajomość regulacji krajowych i europejskich dotyczących compliance
  • samodzielność, zaangażowanie, umiejętność realizowania wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych wymagających projektach z zakresu compliance
  • bardzo duże możliwości awansu, w tym możliwość stworzenia własnego zespołu
  • samodzielne stanowisko
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.