Specjalista/ka ds. windykacji

Trenkwalder

Żupnicza 11, Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żupnicza 11, Warszawa
Obowiązki:
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami w sprawie przeterminowanych należności – znaczące ilości rozmów,
  • prowadzenie negocjacji w zakresie spłaty zadłużenia,
  • praca z dokumentami, tj. przygotowywanie aneksów, porozumień, wezwania do zapłaty, opinii płatniczych oraz wystawianie faktur,
  • weryfikacja zadłużenia i prawidłowości zaksięgowania wpłat klientów,
  • współpraca z innymi działami w spółce oraz firmami windykacyjnymi,
  • aktualizacja danych klientów w systemie,
  • realizacja potrzeb raportowych zgłaszanych przez przełożonego,
  • raportowanie aktywności windykacyjnych, dbanie o jakość i terminowość procesu.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość technik negocjacyjnych,
  • dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność w pracy z dokumentami,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, ekstrakcja i obróbka danych,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in. system kafeteryjny - karta Multisport, bilety do kina/teatru/koncerty, zakupy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe płatne dni wolne, karta lunchowa,
  • pracę w środowisku międzynarodowym.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy