Oferta wyróżniona

SPECJALISTA/KA DS. PŁAC

Warszawa, mazowieckie

TMF Poland sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować?

  • Sporządzaniem i prowadzeniem dokumentacji płacowej dla pracowników obsługiwanych klientów
  • Rozliczaniem wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywaniem list płac dla pracowników i zleceniobiorców
  • Prowadzeniem płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja
  • Sporządzaniem deklaracji PIT, PFRON, ZUS
  • Obsługą systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik
  • Przygotowywaniem różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych
  • Współpracą z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi
  • Bezpośrednią obsługą klientów polskich i zagranicznych

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Znajomości programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość Enova
  • Znajomości programu Płatnik
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B1)

Co możemy Ci zaoferować?

  • Bezpłatne zajęcia Business English na terenie biura
  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe
  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i awansu

Prezentacja firmy

TMF Poland

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Finanse , Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Ubezpieczenia