Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta z j. angielskim

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1176557

Podoba ci się praca z ludźmi i znasz język angielski w stopniu zaawansowanym? Jeśli TAK to ta oferta pracy jest skierowana do Ciebie.

Obecnie dla jednego z naszych międzynarodowych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim.

Jako Specjalista ds. Obsługi Klienta do Twoich głównych zadań będzie należeć:
  • Obsługa klientów poprzez udzielanie odpowiedzi na zapytania (mailowo i telefonicznie)
  • Utrzymywanie najwyższej jakości w kontaktach z klientem
  • Udzielanie informacji oraz rozwiązywanie problemów klientów
  • Kontakt z innymi działami w firmie
  • Tworzenie niezbędnych raportów i zestawień

Aby osiągnąć sukces w tej roli od Kandydatów oczekujemy:
  • Komunikatywności
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Dbałości o szczegóły
  • Chęci do rozwoju
  • Dobrej organizacji pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem, jednak nie jest wymagane – Wszystkiego Cię Nauczymy !

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego, pracę w międzynarodowym środowisku, przyjazną atmosferę i pracę w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji, atrakcyjny pakiet benefitów oraz możliwość pracy hybrydowej.

Jeśli spodobała ci się ta Oferta, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy