Specjalista inżynieryjno-techniczny

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WOJSKOWY INSTYTUT CHEMII I RADIOMETRII ogłasza rekrutację na stanowisko:

specjalista inżynieryjno-techniczny

wymiar czasu pracy: pełny etat

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: chemia, technologia chemiczna i pokrewne)
  • Znajomość technik analizy instrumentalnej (w szczególności chromatografii gazowej)
  • Znajomość analizy statystycznej
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywne podejście do problematycznych zagadnień badawczo-technicznych

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Badania laboratoryjne z wykorzystaniem chromatografii gazowej
  • Badania laboratoryjne na zgodność z odpowiednimi normami dotyczącymi sprzętu ochrony dróg oddechowych
  • Przeprowadzanie walidacji metod badawczych
  • Sporządzanie raportów z badań
  • Wykonywanie testów i analiz na potrzeby projektów badawczo-rozwojowych

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV
  • kserokopie dyplomów (świadectw) potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu w przypadku zatrudnienia)
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach i uprawnieniach związanych z w/w stanowiskiem

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Dokumenty można przesyłać pocztą elektroniczną za pomocą przycisku "aplikuj" lub pocztą tradycyjną na adres:

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii, 00-910 Warszawa, ul. gen. A. Chruściela „Montera”105 z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko specjalista inżynieryjno-techniczny”

Termin przyjmowania dokumentów: 2.10.2020 r. (liczy się data wpływu dokumentów).

Instytut zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii jest instytutem badawczym działaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Inżynieria