SPECJALISTA HR (Blockchain Start-up)

HRO Recruitment

Warszawa, mazowieckie

HRO Recruitment is a specialist traditional recruitment business. HRO Recruitment is a brand of HRO Personnel Sp. z o. o. HRO Personnel is a Human Resources service provider operating under number 6696.

We are working as a recruitment provider searching on our Client's behalf for a person in the following role:

Location: Warszawa

Dla najlepszego RegTech Start- upu na świecie poszukujemy osoby do wsparcia działu HR. Jeżeli marzy Ci się ucieczka od świata korporacji i praca w innowacyjnym środowisku- aplikuj !

Obowiązki:

Zapewnianie wsparcia w obszarach administracyjnych

Administracja danych z obszaru personalnego

Udział w bieżących pracach HR

Współpraca w ramach struktury kadrowo-płacowej

Pomoc przy wystawianiu faktur oraz rozliczaniu należności

Analiza danych potrzebnych do osiągnięcia strategicznych i operacyjnych celów firmy

Wspieranie działań związanych z zaangażowaniem pracowników

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Minimum roczne doświadczenie w dziale HR

Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa pracy

Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych

Wysokie umiejętności interpersonalne

Proaktywności w podejmowaniu działań

Dużej samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania

Zainteresowanie tematyką Blockchain oraz Kryptowalutami

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy oraz pracę zdalną

Zdobycie doświadczenia w międzynarodowym Start- upie zlokalizowanym zarówno w Warszawie, jak i w Londynie

Możliwości rozwoju w strukturach firmy

Pakiet benefitów

Please add the following clause to the end of your submitted CV: “I hereby consent for HRO Recruitment, a brand of HRO Personnel Sp. z o.o. with their head office in Warsaw at Puławska 182, to use my personal details hereby submitted for their recruitment process (documenting and processing personal information and forwarding said information to their clients within the structure of the client’s recruitment projects) in accordance with the Law on Protection of Personal Data (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926) until I submit a written withdrawal of consent. I confirm that I was informed of the right to modify, access and protect my personal information.”

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.