Specjalista ERP (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Specjalisty ERP będzie w ciągłym kontakcie z wewnętrznym korporacyjnym zespołem IT oraz będzie odpowiedzialny za administrację systemu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów w swojej branży - nastawiony na ciągłe ulepszanie swoich produktów poprzez używanie najnowocześniejszych technologii w tej dziedzinie.

Opis stanowiska

  • Udział we wdrożeniu nowego systemu ERP,
  • Zarządzanie projektami ERP,
  • Wsparcie w procesie migracji ERP,
  • Zbieranie wymagań biznesowych i przekładanie ich na język IT,
  • Administracja systemu ERP,
  • Pisanie requestów/ wniosków o nadanie uprawnień,
  • Rozwiązywanie lokalnych problemów,
  • Dbałość o bezpieczeństwo IT / compliance.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP,
  • Umiejętność pracy pomiędzy IT a biznesem,
  • Udział we wdrożeniu systemu ERP,
  • Umiejętność szkolenia ludzi i pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
  • Otwartość na naukę,
  • Otwartość na podróże biznesowe,
  • Język niemiecki na poziomie bardzo dobrym,
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowych strukturach,
  • Sprzyjająca atmosfera pracy,
  • Adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie finansowe.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page