Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem Operacyjnym

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa

Aktualnie dla naszego Klienta, banku działającego przy jednej z największych europejskich grup motoryzacyjnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

• Warszawa - Wyścigi

Zadania:

• Analiza i ocena ryzyka operacyjnego
• Monitorowanie statusu działań naprawczych
• Analiza wskaźników ryzyka (KRI)
• Wsparcie kierownika działu Zarządzania Ryzykiem Operacyjnym
• Aktualizacja dokumentacji dotyczącej procesów związanych z zarządzaniem ryzykiem
• Opracowywanie cyklicznych raportów dotyczących ryzyka operacyjnego
• Udział w przygotowywaniu informacji i raportów niezbędnych do przeprowadzenia audytu

Wymagania:

• Minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych w obszarze zarządzania ryzykiem operacyjnym
• Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, zarządzanie )
• Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność analitycznego i perspektywicznego myślenia
• Samodzielność, nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę + prywatna opieka medyczna
• Możliwość skorzystania z pakietu Benefitów (Multisport i ubezpieczenie na życie)
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość nauki od ekspertów
• Dokładne wdrożenie w obowiązki, niezbędne narzędzia pracy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy