Specjalista ds. zarządzania projektami

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WOJSKOWY INSTYTUT CHEMII I RADIOMETRII

ogłasza rekrutację na stanowisko:

specjalista ds. zarządzania projektami

wymiar czasu pracy: pełny etat

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Specjalność: zarządzanie, ekonomia, prawo, administracja lub pokrewne (wymagane kierunkowe studia magisterskie lub podyplomowe)
  • Doświadczenie zawodowe: minimum 2-letnie na podobnym stanowisku
  • Wymagana znajomość metodyk zarządzania projektami, np. PRINCE2
  • Obsługa pakietu Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie dokumentacji zarządczej projektu zgodnie z metodyką PRINCE2
  • Przygotowywanie rozliczeń i raportów z realizacji projektów finansowanych ze środków krajowych i unijnych
  • Wprowadzanie danych do Zintegrowanego Systemu Informacji o Nauce i Szkolnictwie Wyższym POL-on
  • Koordynacja realizacji projektów zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym
  • Przygotowywanie wniosków projektowych pod względem formalnym
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji i rozliczeń związanych z projektami badawczymi, celowymi i usługowymi realizowanymi w Instytucie
  • Przygotowywanie ankiety parametrycznej jednostki
  • Udział w opracowywaniu rocznego planu rzeczowo-finansowego

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV
  • kserokopie dyplomów (świadectw) potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu w przypadku zatrudnienia)
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach i uprawnieniach związanych z w/w stanowiskiem

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Dokumenty można przesyłać za pomocą przycisku "aplikuj"

lub pocztą tradycyjną na adres:

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii, 00-910 Warszawa, ul. gen. A. Chruściela „Montera” 105

z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. zarządzania projektami ”

Termin przyjmowania dokumentów: do 30.11.2020 r. (liczy się data wpływu dokumentów).

Instytut zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii jest instytutem badawczym działaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa