Specjalista ds. Zakupów

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów. Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało poszukiwanie nowych dostawców w Polsce i Europie Zachodniej oraz negocjacje i ustalanie warunków zakupów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży industrialnej, której obszarem działalności jest obróbka metalu oraz montaż. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest około 20km na północ od Warszawy.

Opis stanowiska

  • Analiza systemu pod kątem zapasów towarów, generowanie zamówień do dostawców
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw zgodnie z zamówieniami u dostawców polskich i zagranicznych, monitorowanie terminów dostaw
  • Definiowanie, optymalizacja i kontrola parametrów zakupów w systemie MRP
  • Poszukiwanie nowych dostawców w Polsce i Europie Zachodniej
  • Negocjacje i ustalanie warunków zakupów z dostawcami (ceny, minimalne ilości dostaw, czasy dostaw, warunki płatności, warunki dostaw)
  • Kontrola dostawców pod względem jakości, obsługi i cen
  • Definiowanie komponentów zakupowych i cen standardowych
  • Raportowanie zakupów
  • Współpraca z działami produkcji, technicznym i handlowym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka hiszpańskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku zakupowca i praca z systemem MRP
  • Analityczne myślenie, umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych z sytemu
  • Bardzo dobra znajomość Excela

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w polskiej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Udział w projektach realizowanych w Polsce i za granicą
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page