Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. Zakupów- Logistyka

Wymagania

Jeśli posiadasz:

• Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży

• Jesteś osobą bardzo zorganizowaną

• Wykazujesz się wysoką kulturą osobistą – (spotkania z obecnymi lub potencjalnymi dostawcami)

• Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

• chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową w ramach Działu Logistyki i jesteś gotowy do podjęcia samodzielnego stanowiska

Jeśli wszystkie odpowiedzi są twierdzące, to może być to doskonała praca dla Ciebie! APLIKUJ!

Twój zakres obowiązków:

• Planowanie i Zarządzanie procesem zakupów - zakupy wewnątrz organizacji

• Stały monitoring efektywności procesu zakupowego oraz pełna odpowiedzialność za ten obszar

• Przygotowywanie zestawień i raportów

• Kontakt z Dostawcami i Partnerami Biznesowymi

• Współtworzenie strategii zakupowej KMBS oraz niezbędnej dokumentacji zakupowej

• Codzienna współpraca z Działem Sprzedaży Bezpośredniej i Serwisu

My oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość rozmowy i swobodę działania

• Pakiet benefitów

• Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Zakupy / Zaopatrzenie