Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Rozwijanie i optymalizacja współpracy z aktualnymi dostawcami oraz pozyskiwanie nowych,
  • Skuteczne zarządzanie kategorią produktów,
  • Nadzorowanie i monitorowanie stanów magazynowych oraz harmonogramu dostaw,
  • Optymalizacja kosztów magazynowych i logistycznych,
  • Analizowanie rynku i poszukiwanie nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość branży gastronomicznej oraz opakowań i specyfikacji produktów,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Rzetelność, sumienność, umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w branży paliwowej.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą,
  • Możliwość podjęcia pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej gwarantującej liczne możliwości rozwoju (kursy, szkolenia),
  • Dogodna lokalizacja (Warszawa Wola),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samochód służbowy,
  • Prywatny pakiet medyczny,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia różnorodnego doświadczenia przy współpracy w kreatywnym zespole,
  • Wsparcie konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji.
Oferta dotyczy pracy stałej
Agencja zatrudnienia nr 412

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Zakupy / Zaopatrzenie