Specjalista ds. Zakupów

Kyotec Polska Sp.z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Realizacja procesów zakupowych
Przeprowadzanie negocjacji cenowych
Kontrola budżetu zakupowego, identyfikacja potencjałów oszczędnościowych
Wsparcie dla obszarów produkcyjnych, logistycznych, jakościowych i technicznych

Oczekiwania wobec kandydatów:

Wykształcenie techniczne lub/i ekonomiczne
Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów w sektorze budowlanym w szczególności związanym z elewacjami alumniowo-szklanymi
Zdolności analityczne
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjno-negocjacyjnym
Znajomość programu MS Excel w stopniu zaawansowanym
Znajomość programu AutoCAD

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się biurze

Prezentacja firmy

Kyotec Polska is created in January 2009 and operates as a design office... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja / Sekretariat