Specjalista ds. Zakupów (Procurment specialist)

Antal Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Location: Warszawa

Zadania:

  • Przetwarzanie zamówień i monitorowanie całego procesu zakupowego (od przychodzącego zamówienia zakupu (PR) do zablokowanej faktury w systemie ERP w oparciu o zdefiniowane zasady, zawartości, warunków dostawy i wymagane dokumenty
  • Tworzenie i zamykanie zamówień w oparciu o zdefiniowane zasady i regulacje
  • Utrzymanie zawartości systemu ERP (np. Aktualizacja rekordów informacyjnych i list źródłowych)
  • Przetwarzanie odpowiedzi od dostawców (np. Porównanie potwierdzenia zamówienia z zamówieniem)
  • Monitorowanie terminów dostaw na podstawie uzgodnionych warunków
  • Rozwiązywanie problemów (np. Zajmowanie się dostawami lub odchyleniami ilościowymi)
  • Wyjaśnienie rozbieżności w fakturach i przyjęciach towarów spowodowanych przez dostawców
  • Wsparcie reklamacyjne wobec dostawców
  • Prawidłowe dokumentowanie i archiwizacja danych dzięki zdefiniowanym wymaganiom
  • CIP - proces ciągłego doskonalenia w ramach przydzielonych obowiązków
  • Świadczenie usług helpdesk dla klientów wewnętrznych (np. SNOW)
  • Wykonywanie dodatkowych zadań związanych z pracą zleconych przez kierownika zespołu, przełożonego lub kierownika

Wymagania:

  • Płynny angielski
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i komputerowe
  • 1-3 letnie doświadczenie specjalistyczne w pokrewnej dziedzinie, z atutem wiedzy technicznej
  • Biegła znajomość aplikacji Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint itp.)
  • Dobra znajomość zakupów i narzędzi IT (np. Microsoft Dynamics)
  • Umiejętność pracy w zespole i środowisku międzynarodowym
  • Postawa rozwiązywania problemów i dobre analityczne myślenie
  • Silna orientacja na klienta i interesariuszy oraz umiejętności organizacyjne z możliwością wykonywania wielu zadań jednocześnie
  • Zdolność do samodzielnej pracy z podejściem „do zrobienia” zorientowanym na rozwiązania
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne
  • Rozwiązywanie problemów i umiejętności analityczne
  • Duży potencjał i chęć rozwoju w ramach organizacji zaopatrzenia
  • Odpowiedzialność,
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie zgodnie z prawem pracy;
  • Udział w ciekawym projekcie typu greenfield - budowa nowego zakładu produkcyjnego;
  • Praca w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami;
  • Szanse na rozwój;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń;
  • Ciągły coaching i mentoring - pomożemy Ci pracować z ludźmi z pasją, a także przejdziemy formalne szkolenie i mentoring od Twojego przełożonego;
  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy - pracownicy są najważniejsi; cenimy każdą osobę i zachęcamy do inicjatyw promujących zwinność i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl