Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży z językiem angielskim

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest firma produkcyjna z obszaru elektroniki. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży z biegłą znajomością języka angielskiego.

Informacje o kliencie

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży bateryjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Opis stanowiska

  • Posprzedażowa obsługa międzynarodowego klienta biznesowego
  • Bezpośrednia współpraca z kierownikiem sprzedaży
  • Aktywne wspieranie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach takich jak: odpowiadanie na zapytania klientów, przygotowanie ofert, prognoz, prezentacji, cenników, wykresów, raportów
  • Weryfikacja poprawności dokumentów, wprowadzanie zamówień do systemu i koordynacja wysyłek
  • Codzienna współpraca z handlowcami, działem obsługi klienta, magazynami, produkcją
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji

Profil kandydata

  • Wymagane wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie wsparcia sprzedaży / customer service
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Doświadczenie w pracy na systemie ERP
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolność do utrzymania odpowiednich i solidnych relacji biznesowych z klientami
  • Możliwość pracy wielozadaniowej z dużą orientacją na szczegóły

Oferujemy

  • Stabilne stanowisko w międzynarodowej organizacji
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet premiowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page