Specjalista ds. wsparcia sprzedaży- wynagrodzenie nawet do 4500 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa sprzedażowa klientów krajowych i zagranicznych
  • przygotowywanie analiz i bieżące raportowanie
  • współpraca z działem technicznym
  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów w obszarze mechaniki, budowy maszyn
  • znajomość języka angielskiego na poz. B2
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, również na część etatu
  • wynagrodzenie miesięczne nawet do 4500 zł brutto oraz atrakcyjne systemy premiowe
  • bogaty pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, fundusz socjalny
  • szkolenia umożliwiające podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • spotkania integracyjne oraz pracę w przyjaznym zespole
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym

Jeśli jesteś zainteresowany - APLIKUJ już teraz!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.