Specjalista ds. wsparcia biznesu z językiem portugalskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Klientów indywidualnych (kontakt poprzez email, telefon, chat)
  • Tworzenie nowych kont / dodawanie nowych użytkowników do istniejących kont i aktualizowanie niezbędnych zmian w bazie danych
  • Udzielanie informacji klientom
  • Zapewnienie satysfakcji klienta z dostarczonej usługi

Wymagania:
  • Znajomość języka portugalskiego i angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w obsłudze klienta – min. 6 miesięcy
  • Komunikatywność, umiejętność aktywnego słuchania
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Stabilne połączenie internetowe
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (8:00-16:00, 12:00-20:00; pon-pt)

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem (pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejne na czas nieokreślony)
  • Praca od poniedziałku do piątku, dwie zmiany 8:00-16:00 i 12:00-20:00
  • Możliwość pracy zdalnej w dowolnym miejscu w Polsce
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Coroczny wzrost wynagrodzenia w zależności od wyników pracy
  • Benefity: karta kawiarniana, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna LuxMed, kursy rozwoju zawodowego, premia świąteczna, firmowe imprezy integracyjne

Oferta pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy