Specjalista ds. windykacji telefonicznej

Finance Project Polska sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
- prowadzenie telefonicznych negocjacji z dłużnikami
- ustalanie warunków spłaty zadłużenia i odzyskiwanie należności od dłużników
- kreatywne zarządzanie powierzonym portfelem wierzytelności
- prowadzenie ustaleń dotyczących powiązań gospodarczych

Szukamy osoby:
- dobrze zorganizowanej
- konsekwentnej i asertywnej
- chętnej do zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
- lubiącą pracę w zespole

Oferujemy:
- wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji
- szkolenia przygotowujące do realizacji powierzonych zadań
- stałe godziny pracy 8:00-16:00 od pn. do pt.
- możliwość rozwoju i awansowania
- dobra atmosferę w pracy
- umowę o pracę lub współpracę

Wymagania

- wysoko rozwinięta kultura osobista
- samodzielność, odpowiedzialność oraz kreatywność w działaniu, gotowość do nieszablonowych działań
- doświadczenie w telewindykacji będzie atutem
- znajomość obsługi pakietu MS Office
- wykształcenie minimum średnie

Prezentacja firmy

Obrót wierzytelnościami, windykacja, faktoring

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Bankowość