Specjalista ds. windykacji - nowe stanowisko!

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Specjalisty do spraw windykacji. Nasz lkient buduje obecnie nowy zespół odpowiedzialny za windykację kliwntów na rynku europejskim. Praca będzie odbywała się w języku angielskim.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z biurem w Warszawie. Słyną z wysokiej jakości produktów, oraz kultury pracy. Biuro znajduje się w dogodnej lokalizacji, a praca odbywa się w trybie stacjonarnym.

Opis stanowiska

  • Monitorowanie kont klientów w celu identyfikacji zadłużeń
  • Kontakt z dłuznikiem w celu ściągnięcia należności
  • Badanie historycznej aktywności i płatności klientów
  • Proaktywne działania mające na celu zwiększenie efektywności ściągania należności
  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów z fakturami czy płatnościami
  • Aktualizacja danych klientów w systemie
  • Współpraca z zespołem księgowym
  • Budowanie relacji z klientem i biznesem
  • Raportowanie aktywności windykacyjnych, dbanie o jakość i terminowość procesu

Profil kandydata

  • Doświadczenie wstępne na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie pracy w programie SAP
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Analityczne podejście, umiejętność dopasowania się do zmiennego środowiska pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność ustalania priorytetów, szczegółowość w wykonywanej pracy

Oferujemy

  • Możliwość rozwijania międzynarodowej struktury
  • Praca na międzynarodowych spółkach co wiąże się z codziennym kontaktem w języku angielskim
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, bonus roczny
  • Umowa o prace
  • Biuro w dogodnej lokalizacji
  • Bardzo dobra atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page