Specjalista ds. Wdrożeń Systemów Czasu Pracy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

W związku z rozwojem usług świadczonych przez dział Payroll Consulting poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Wdrożeń Systemów Czasu Pracy.

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów Czasu PracyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza potrzeb i specyfiki klienta w obszarze ewidencji i rozliczenia czasu pracy
  • Specyfikacja sposobu działania systemu w oparciu o wyniki analizy
  • Opracowanie scenariuszy i przypadków testowych
  • Ustawianie wartości parametrów systemu
  • Definiowanie zasad i/lub algorytmów rozliczania czasu pracy
  • Testowanie systemu przed udostępnieniem go klientowi
  • Opracowywanie dokumentacji użytkownika zgodnie z ustawieniami systemu
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych
  • Szkolenia użytkowników systemu
  • Wsparcie użytkowników systemu w zakresie zgłaszanych problemów
  • Wsparcie specjalistów wdrożeniowych w zakresie zagadnień czasu pracy

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień ewidencji i rozliczania czasu pracy
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w zakresie wdrożeń systemów kadrowo - płacowych, portali pracowniczych i/lub systemów czasu pracy
  • Znajomość języka SQL/PL-SQL oraz umiejętność pracy na relacyjnych bazach danych
  • Umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne pozwalające na pracę z osobami z różnych szczebli organizacji, różnych specjalizacji
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w jednej z największych firm świadczących obsługę kadrowo - płacową.
  • Dostęp do najnowszych technologii informatycznych, m.in. praca z bazą danych Oracle i responsywnymi systemami kadrowo-płacowymi, portalem pracowniczym i systemem czasu pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.