Specjalista ds. testów

Antal Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Location: Warszawa

ZADANIA:

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, zmian, regresji i korekt błędów w systemach Informatycznych;
  • Opracowywanie dokumentacji testowej;
  • Wykonywanie przypadków testowych manualnie jak i wspomaganie się automatami;
  • Raportowanie, monitorowanie oraz analizowanie zmian statusów zarejestrowanych problemów;
  • Przeprowadzanie testów podczas wdrożeń na produkcję;

OCZEKIWANIA:

  • Znajomość rynku ubezpieczeń – warunek konieczny ;
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania/aplikacji mobilnych;
  • Mile widziana znajomość języka anielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;

OFERUJEMY:

  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym i zgranym zespole odnoszącym sukcesy firmie o zasięgu globalnym;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Elastyczny czas i miejsce pracy;
  • Pakiet dodatkowych benefitów;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl