Specjalista ds. Telesprzedaży (B2B)

UPS Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

UPS Polska oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • telefoniczna sprzedaż usług UPS do klientów z sektora B2B ( rozmowy tylko z firmami)
  • przygotowywanie propozycji rozwiązań dla klienta , negocjacje handlowe
  • realizacja planów pozyskowych
  • wykonywanie dziennie 30 połączeń telefonicznych do potencjalnych klientów
  • obsługa stałych klientów UPS – korespondencja mailowa, ofertowanie klientów, wdrażanie rozwiązań UPS, budowanie relacji z klientami, odbieranie telefonów przychodzących
  • prowadzenie, aktualizowanie i raportowanie działań handlowych w systemie CRM w celu prawidłowego przepływu informacji w dziale sprzedaży

Oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • doświadczenie w dziale sprzedaży i / lub telefonicznej obsłudze klienta mile widziane
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych przez telefon
  • łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
  • poprawna dykcja, miły głos
  • znajomość Ms Office (word, excel, outlook, power point)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – poziom B1 i wyżej

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • profesjonalne szkolenia przygotowujace do realizacji zadań (szkolenia produktowe i podnoszące umiejętności sprzedażowe)
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system prowizyjny (premie wypłacane kwartalnie)
  • realne możliwości rozwoju i awansu w dziale sprzedaży (prowadzona polityka promocji wewnętrznej)
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)
Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV.
Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.