Specjalista ds. taryf

Warszawa, mazowieckie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1134143

Dla naszego klienta z branży energetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Taryf.

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za opracowywanie i sparametryzowanie modelu taryfowego uwzględniającego wymogi prawne oraz wszelkie założenia przyjęte do kalkulacji taryfy dla usług przesyłania paliw gazowych, analizę danych pod względem poprawności i spójności oraz zasilenie modelu finansowego. Do zakresu jej obowiązków będzie należeć także przygotowywanie informacji i komunikatów na stronę internetową oraz do komunikacji wewnętrznej, opracowywanie opinii i rekomendowanie zasad w zakresie rozliczeń klientów lub składanych przez nich reklamacji.

Od kandydatów wymagamy wykształcenia wyższego z zakresy ekonomii, finansów rachunkowości lub zarządzania, komunikatywnego języka angielskiego (B1/B2), bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości finansowej i zarządczej, umiejętności i doświadczenia w zakresie tworzenia modeli finansowych oraz opracowywania analiz. Poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office ( w tym zaawansowanego Excela), programu SAP (lub podobnego klasy ERP), cechujących się analitycznym myśleniem, odpowiedzialnością, terminowością, umiejętnością pracy pod presją czasu i w stresie.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, rynkowe wynagrodzenie oraz premię roczną. Dodatkowo zapewnione są benefity pozapłacowe m.in.: dodatkowa opieka medyczna, dofinasowanie karty sportowej, pakiet socjalny, elastyczne godziny pracy oraz dodatkowe dni wolne.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Inżynieria , Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy , Praca Energetyka