Specjalista ds. systemów komunikacji dyspozytorskiej

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Specjalisty koordynatora/Specjalistki koordynator ds. systemów komunikacji dyspozytorskiej będzie odpowiedzialna za realizację działań związanych z utrzymaniem, rozwojem i wdrażaniem rozległych systemów komunikacji głosowej dyspozytorskiej w technologii IP, przewodowej i radiowej.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, firmy z obszaru elektroenergetyki, poszukujemy osoby na stanowisku Specjalisty koordynatora/Specjalistki koordynator ds. systemów komunikacji dyspozytorskiej.

Opis stanowiska

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację działań związanych z utrzymaniem, rozwojem i wdrażaniem systemów komunikacji głosowej dyspozytorskiej
  • Prowadzenie analiz potrzeb użytkownika w zakresie usług systemów dyspozytorskich
  • Opracowywanie wymagań technicznych i funkcjonalnych systemów komunikacji głosowej dla procesów inwestycyjnych lub zakupów usług
  • Prowadzenie uzgodnień z operatorami sieci oraz podmiotami zewnętrznymi
  • Koordynację prac związanych z usuwaniem awarii systemów komunikacji głosowej oraz pracami planowymi
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń wewnętrznych
  • Współpracę z innymi działami w celu realizacji usług dla systemów komunikacji głosowej

Profil kandydata

Departament Teleinformatyki poszukuje doświadczonego specjalisty/specjalistki koordynatora ds. systemów komunikacji dyspozytorskiej. Osoba ta będzie odpowiedzialna za koordynowanie działań związanych z utrzymaniem, rozwojem i wdrażaniem rozległych systemów komunikacji głosowej dyspozytorskiej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku telekomunikacja lub pokrewnym
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w branży telekomunikacji
  • Praktyczne doświadczenie związane z wdrożeniami i utrzymaniem rozległych systemów komunikacji głosowej klasy dyspozytorskiej
  • Umiejętność prowadzenia analiz potrzeb użytkownika w zakresie usług systemów dyspozytorskich
  • Umiejętność tworzenia i weryfikacji zaawansowanych dokumentów o charakterze raportów technicznych, analiz, dokumentacji technicznej
  • Praktyczne doświadczenie związane z opracowywaniem wymagań technicznych dla systemów komunikacji głosowej w procesie zakupowym
  • Znajomość technologii i urządzeń teletransmisji i transmisji danych LAN, WAN, MPLS, WDM, SDH PDH
  • Znajomość rynku publicznych usług telekomunikacyjnych w zakresie głosu i danych, usług w sieciach stacjonarnych, komórkowych i satelitarnych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do przejęcia odpowiedzialności za realizowane działania
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych zagadnień technicznych
  • Kreatywności i aktywność w podejmowaniu inicjatywy
  • Ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów
  • Zdolność do samodzielnego określania priorytetów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę zdrowotną i benefity
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page