Specjalista ds. systemów bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych

Damiko s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma DAMIKO od ponad 15 lat dostarcza zaawansowane rozwiązania technologiczne z zakresu oprogramowania zabezpieczającego i antywirusowego, wspierającego zarządzanie w przedsiębiorstwach i instytucjach. Damiko to innowacyjność i nowoczesne technologie komputerowe. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie u klientów na całym świecie. Działamy w branżach: bankowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, publicznej i przemysłowej.

W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania

  • wsparcie techniczne dla produktów z zakresu bezpieczeństwa środowisk LAN/WAN na etapie sprzedaży, wdrożeń i utrzymania systemów (1 i 2 linia wsparcia)
  • realizacja projektów z zakresu bezpieczeństwa informacji DLP (Data Loss Prevetion, Data Leak Prevention) oraz klasyfikacji informacji ICT (Information Centric Tagging)
  • prezentacje rozwiązań dla klientów
  • doradztwo techniczne oraz dobór produktów i rozwiązań
  • przeprowadzanie testów rozwiązań oraz opieka techniczna w zakresie prowadzonych projektów
  • utrzymywanie relacji z klientami firmy w zakresie technologicznym
  • audyty środowisk klienta, testy penetracyjne
  • projekty realizowane u klientów oraz w sposób zdalny
  • praca na terenie Polski, preferowane mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie

Wymagania

  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w branży IT
  • umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji
  • umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
  • bardzo dobra znajomość technologii sieciowych LAN, WAN
  • znajomość narzędzi pomagających w rozwiązywaniu problemów technicznych/sieciowych
  • posiadanie certyfikatów technicznych Microsoft – preferowane MCSA i MCSE

Umiejętności

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu TCP/IP i sieci teleinformatycznych
  • praktyczna znajomość środowisk opartych o rozwiązania Microsoft Windows Server 2008/2012/2016 – Active Directory – mile widziane potwierdzenie udziałem w projektach wdrożeniowych i certyfikatami
  • znajomość protokołów występujących w sieciach LAN/WAN
  • znajomość technologii wykorzystywanych w sieciach WiFi
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych oraz diagnozowania problemów
  • doświadczenie w realizacji audytów sieciowych, testów penetracyjnych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań Symantec, Blue Coat, Fortinet, F5, Trend Micro, Check Point, Cisco, Websense, Mcafee lub podobne
  • doświadczenie z zakresu systemów cyberbezpieczeństwa, w tym DLP, ICT

Prezentacja firmy

Grupa DAMIKO od ponad 15 lat dostarcza zaawansowane rozwiązania technolo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 miesięczny okres próbny, następnie na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Doradztwo / Konsulting