Specjalista ds. systemów bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych

Warszawa, mazowieckie

Damiko s.c.

Opis stanowiska pracy

Firma DAMIKO od ponad 15 lat dostarcza zaawansowane rozwiązania technologiczne z zakresu oprogramowania zabezpieczającego i antywirusowego, wspierającego zarządzanie w przedsiębiorstwach i instytucjach. Damiko to innowacyjność i nowoczesne technologie komputerowe. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie u klientów na całym świecie. Działamy w branżach: bankowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, publicznej i przemysłowej.

W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania

  • wsparcie techniczne dla produktów z zakresu bezpieczeństwa środowisk LAN/WAN na etapie sprzedaży, wdrożeń i utrzymania systemów (1 i 2 linia wsparcia)
  • realizacja projektów z zakresu bezpieczeństwa informacji DLP (Data Loss Prevetion, Data Leak Prevention) oraz klasyfikacji informacji ICT (Information Centric Tagging)
  • prezentacje rozwiązań dla klientów
  • doradztwo techniczne oraz dobór produktów i rozwiązań
  • przeprowadzanie testów rozwiązań oraz opieka techniczna w zakresie prowadzonych projektów
  • utrzymywanie relacji z klientami firmy w zakresie technologicznym
  • audyty środowisk klienta, testy penetracyjne
  • projekty realizowane u klientów oraz w sposób zdalny
  • praca na terenie Polski, preferowane mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie

Wymagania

  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w branży IT
  • umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji
  • umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
  • bardzo dobra znajomość technologii sieciowych LAN, WAN
  • znajomość narzędzi pomagających w rozwiązywaniu problemów technicznych/sieciowych
  • posiadanie certyfikatów technicznych Microsoft – preferowane MCSA i MCSE

Umiejętności

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu TCP/IP i sieci teleinformatycznych
  • praktyczna znajomość środowisk opartych o rozwiązania Microsoft Windows Server 2008/2012/2016 – Active Directory – mile widziane potwierdzenie udziałem w projektach wdrożeniowych i certyfikatami
  • znajomość protokołów występujących w sieciach LAN/WAN
  • znajomość technologii wykorzystywanych w sieciach WiFi
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych oraz diagnozowania problemów
  • doświadczenie w realizacji audytów sieciowych, testów penetracyjnych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań Symantec, Blue Coat, Fortinet, F5, Trend Micro, Check Point, Cisco, Websense, Mcafee lub podobne
  • doświadczenie z zakresu systemów cyberbezpieczeństwa, w tym DLP, ICT

Jednym z wyzwań stojących przed departamentami informatyki jest pomoc
w realizacji... inicjatyw i strategii biznesowych - wdrażania nowych usług i aplikacji.

Zapewnienie wysokiej dostępności i wydajności krytycznych dla biznesu systemów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, to cel nadrzędny dla zespołu tworzącego firmę DAMIKO.

Udostępniamy dla Państwa najskuteczniejsze metody obniżania kosztów eksploatacji systemów informatycznych oraz sposoby ich zarządzania.

DAMIKO tworzą specjaliści w zakresie systemów zarządzania infrastrukturą IT
oraz zabezpieczania danych. Wysokie kwalifikacje oraz posiadane doświadczenie pracowników pozwala nam na właściwe dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdej organizacji.

Wiedza naszych inżynierów oraz jakość oferowanych usług mają potwierdzenie
w referencjach oraz posiadanych certyfikatach, które z przyjemnością prezentujemy.

Proponowane przez DAMIKO rozwiązania oparte są na najnowocześniejszych osiągnięciach technologicznych oraz oprogramowaniach światowych liderów technologii. Służymy Państwu również w zakresie szkoleń, konsultacji oraz usług serwisowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
3 miesięczny okres próbny, następnie na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca IT - Konsulting , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Kontrola jakości , Praca Doradztwo / Konsulting