Specjalista ds. Strategii Cenowej

eService Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • bieżącą analizą ofert konkurencji
  • analizę i kontrolę rentowności wybranych produktów
  • kalkulowanie i analizę baz dochodowości
  • wparcie zespołu w zakresie opracowywania założeń finansowych dla procesów repricingowych
  • sporządzanie analiz ad hoc

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub informatyczne)
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka finansowego/biznesowego lub specjalisty ds. controllingu/princingu
  • doskonała znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel, Access)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • umiejętność formułowania wniosków w oparciu o analizę danych liczbowych
  • umiejętność agregacji rozproszonych danych
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dynamika w działaniu
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • skrupulatność, komunikatywność

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych
  • owocowe wtorki, chill roomy i dobrą kawę

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Eur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Bankowość, Praca Kontrola jakości, Praca Inne