Specjalista ds. sprzedaży

Polpak Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z prawie 30-letnim doświadczeniem o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku. Nieustannie się rozwijamy poszukując wciąż nowych rozwiązań, które będą satysfakcjonujące dla nas i naszych Partnerów.

Do rozwoju potrzebujemy wyjątkowych ludzi, którzy tak jak my chcą inspirować i zaskakiwać innych.

Aktualnie do działu folii poliolefinowych poszukujemy

Specjalisty ds. sprzedaży

(www.packaging.polpak.pl)

Nie wymagamy wiedzy technicznej, o naszych produktach dowiesz się wszystkiego na wewnętrznym szkoleniu. Nie przejmuj się zatem, że nie znasz się na foliach, dodatkowym atutem będzie fakt, że się znasz.

Jeżeli jesteś osobą otwartą, pełną energii, dla której praca w dziale sprzedaży jest połączeniem obowiązków zawodowych z życiową pasją, to nasza oferta jest dla Ciebie idealna!

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert, kontraktów i zamówień
  • negocjowanie umów i warunków handlowych
  • prowadzenie rozmów biznesowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • bieżąca obsługa klienta (zlecenia, wysyłka towaru, monitorowanie zamówień itp.)
  • analiza rynku, tworzenie raportów
  • przygotowywanie prezentacji oraz przedstawianie ich na spotkaniach
  • udział w targach
  • współpraca z innymi działami firmy

Wyślij do nas swoje CV jeśli:

  • pracowałaś/łeś wcześniej na podobnym stanowisku w dowolnej branży min. 5 lat
  • potrafisz bardzo dobrze zorganizować swoją pracę w oparciu o ustalone priorytety
  • cenisz sobie ład i porządek w dokumentach i potrafisz taki wokół siebie stworzyć
  • wyróżniasz się zaangażowaniem, odpowiedzialnością i samodzielnością
  • jesteś spostrzegawczy, masz dobrą pamięć i umiejętność kojarzenia faktów
  • łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz utrzymać długotrwałe relacje z klientami
  • jesteś osobą pełną pasji, swobodną w kontaktach interpersonalnych i pewną siebie
  • umiesz przygotować kreatywne wystąpienia i zaprezentować je klientowi
  • płynnie posługujesz się narzędziami MS Office (zwłaszcza MS Excel) oraz Outlook
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B1
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Gwarantujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • atrakcyjny system prowizyjny, oprócz podstawowej części wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet prywatnej opieki medycznej po przepracowanym roku
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • wewnętrzne szkolenia

Do zobaczenia!

Polpak Packaging

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Prezentacja firmy

Polpak Sp. z o.o. to firma z prawie 30-letnim doświadczeniem w branży i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi