Specjalista ds. Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta, producenta rozwiązań IT, poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki:

· Nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie stałych relacji biznesowych z klientami

· Zarządzanie procesem sprzedaży: negocjacje, przygotowywanie ofert, prezentacji itp.

· Przeprowadzanie wstępnych szkoleń produktowych

· Realizacja założonego planu sprzedaży

· Raportowanie wyników swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami organizacji

Wymagania:

· Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w telemarketingu

· Doświadczenie w sprzedaży oprogramowana bardzo mile widziane

· Doskonała organizacja czasu i pracy

· Sumienność, dokładność, zaangażowanie w projekty

· Dostępność w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy

· Umowa o pracę lub kontrakt B2B

· Zapewnienie narzędzi pracy

· Współpracę z doświadczonymi ludźmi w przyjemnej atmosferze

· Możliwość pracy w systemie zdalnym lub w biurze

· Szybki proces rekrutacji

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Sprzedaż - Account Management