Specjalista ds. sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

NOREKA GROUP

Opis stanowiska pracy

• Udział w spotkaniach biznesowych z klientem

• Przygotowywanie ofert handlowych i doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań

• Aktywne pozyskiwanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami

• Wdrażanie i realizowanie strategii sprzedażowych

Wymagania

• Umiejętność planowania i dobra organizacja pracy

• Doświadczenie - będzie dodatkowym atutem

NOREKA GROUP specjalizujemy się w projektowaniu i wyposażaniu powierzchni biurowych,... salonów firmowych, restauracji, szkół i przedszkoli. Jesteśmy dystrybutorem wiodących polskich producentów mebli biurowych i krzeseł.
Naszym celem jest oferowanie nowoczesnych, ergonomicznych i przyjaznych rozwiązań w ramach określonego budżetu i w ustalonym terminie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Architektura , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management