Specjalista ds. sprzedaży

NOREKA GROUP

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Udział w spotkaniach biznesowych z klientem

• Przygotowywanie ofert handlowych i doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań

• Aktywne pozyskiwanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami

• Wdrażanie i realizowanie strategii sprzedażowych

Wymagania

• Umiejętność planowania i dobra organizacja pracy

• Komunikatywność i samodyscyplina

• Doświadczenie - będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

NOREKA GROUP specjalizujemy się w projektowaniu i wyposażaniu powierzch... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management