Specjalista ds. sprzedaży

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0028469
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji biznesowych z klientami
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę (usługi z zakresu świadczeń oferowanych na rynku pracy)
  • Udział w spotkaniach biznesowych oraz prowadzenie negocjacji
  • Prowadzenie działań w zakresie wdrażania programu wśród nowych firm

Oczekiwania:

  • Energia, kreatywność i zaanagżowanie :)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych
  • Samodzielność w działaniach
  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży usług
  • Umiejętność swobodnej i profesjonalnej komunikacji

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Prowizja od pierwszej faktury :) + atrakcyjne premie kwartalne
  • Szeroka oferta dodatkowych benefitów: multikafeteria, lekcje języków obcych, skrócony czas pracy w piątki, dofinansowanie do studiów, wyjazdy integracyjne, szeroka oferta szkoleń, opieka medyczna, karta sportowa i wiele, wiele innych :)
  • Elastyczne godziny pracy, krótszy czas pracy w piątki
  • 70% czasu będziesz spędzał/a w biurze, 30% czasu podczas spotkań
  • Pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna może być na czas nieokreślony - to zależy tylko od Ciebie
  • Dodatkowe dni urlopu - uzależnione od Twojego stażu pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570