Specjalista ds. sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0028469
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji biznesowych z klientami
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę (usługi z zakresu świadczeń oferowanych na rynku pracy)
  • Udział w spotkaniach biznesowych oraz prowadzenie negocjacji
  • Prowadzenie działań w zakresie wdrażania programu wśród nowych firm

Oczekiwania:

  • Energia, kreatywność i zaanagżowanie :)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych
  • Samodzielność w działaniach
  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży usług
  • Umiejętność swobodnej i profesjonalnej komunikacji

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Prowizja od pierwszej faktury :) + atrakcyjne premie kwartalne
  • Szeroka oferta dodatkowych benefitów: multikafeteria, lekcje języków obcych, skrócony czas pracy w piątki, dofinansowanie do studiów, wyjazdy integracyjne, szeroka oferta szkoleń, opieka medyczna, karta sportowa i wiele, wiele innych :)
  • Elastyczne godziny pracy, krótszy czas pracy w piątki
  • 70% czasu będziesz spędzał/a w biurze, 30% czasu podczas spotkań
  • Pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna może być na czas nieokreślony - to zależy tylko od Ciebie
  • Dodatkowe dni urlopu - uzależnione od Twojego stażu pracy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi