Artemide Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Artemide Dystrybucja Polska Sp. z o.o., jako dostawca oświetlenia do najbardziej prestiżowych obiektów, stale dostosowuje styl organizacji wewnętrznej do wysokich standardów i wymogów współczesnego rynku. W związku z ciągłym rozwojem, firma poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży (Warszawa)

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Nawiązywanie kontaktów biznesowych z klientami (dealerzy, architekci) z terenu Warszawy
  • Utrzymanie relacji i opieka nad pozyskanymi klientami
  • Odpowiedzialność za wsparcie i doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów i realizacji
  • Spotkania z klientami, organizowanie szkoleń produktowych
  • Realizacja założonego budżetu

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat.B
  • Kreatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Determinacja na osiągnięcie sukcesu

Mile widziani:

  • Absolwenci szkół wyższych, Jako firma jesteśmy nastawieni na współpracę z młodymi osobami bez doświadczenia zawodowego
  • Znajomość nowoczesnej architektury oraz produktów o charakterze designerskim
  • Znajomość branży oświetleniowej

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę o nowoczesnym charakterze na samodzielnym stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia z zakresu ofertowanych produktów
  • praca w dniach pon.-pt. w godz. 10.00-18.00
  • wynagrodzenie podstawowe +premia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.