Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.
Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA
- renomowany dystrybutor leków w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • telefoniczna obsługa klienta (apteki),
  • obsługa zamówień elektronicznych,
  • aktywna sprzedaż bieżących promocji,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego (dodatkowym atutem będzie wykształcenie farmaceutyczne),
  • doświadczenia w sprzedaży telefonicznej u dystrybutora farmaceutycznego,
  • ogólnego doświadczenia w telemarketingu,
  • silnej motywacji do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office) i sprawnej obsługi klawiatury,
  • dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat,
  • pracę w doświadczonym, profesjonalnym zespołem,
  • wynagrodzenie stałe plus premia uzależniona od wyników sprzedaży,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku: