Specjalista ds. sprzedaży

KL Trade Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Specjalisty ds. sprzedaży

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie (lub studenci studiów zaocznych)
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji przez telefon
  • minimum roczne doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą (mile widziane doświadczenia pracy w call center, sprzedaży i obsłudze klientów)
  • dużej motywacji do pracy i dynamiczności w działaniu
  • samodzielności i kreatywności
  • pozytywnego nastawienia
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Zadania:

  • obsługa kluczowego klienta firmy
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • zarządzanie kontaktami z klientami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • raportowanie efektów pracy

Dołącz do Nas, a uzyskasz w zamian:

  • pracę w zgranym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z firmą współpracującą z liderami na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe, dodatkowe prowizje oraz premię wynikową
  • szkolenia wprowadzające i wsparcie techniczne
  • pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

Prezentacja firmy

KL TRADE Sp z o.o. to jeden z czołowych producentów i importerów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta