Opis stanowiska pracy

Jeśli lubisz pracować z klientem biznesowym, rozmowa telefoniczna jest dla Ciebie naturalnym sposobem komunikacji z Klientem, nie boisz się zaangażowania w powierzone Ci projekty, czerpiesz satysfakcję z pracy z ludźmi i lubisz nowe wyzwania… To znaczy, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu!

Zadania:

sprzedaż (telefoniczna, mailowa) uczestnictw w konferencjach kierowanych do wyższej kadry zarządzającej

obsługa posprzedażowa klientów firmy i aktualizacja bazy

utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami firmy

Oferujemy:

stałą pracę na Mokotowie, w uznanej na rynku firmie

stałe godziny pracy (8:00-16:00)

wynagrodzenie - podstawa 3000 zł brutto (po okresie próbnym) + atrakcyjny system prowizyjny

interesujące wyzwania

możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki i Grupy

Wymagania

umiejętność logicznego myślenia

zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność

determinacja do osiągania celów

umiejętność wyszukiwania informacji w internecie oraz dobra znajomość MS Excel

Prezentacja firmy

Jesteśmy niezależnym organizatorem wydarzeń dedykowanych dla bizn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing