Specjalista ds. Sprzedaży w branży HR

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Miejsce pracy: Poznań
4-23-69432

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sales Manager w branży HR

Zakres obowiązków:
- Sales Manager to rola, w której liczą się relacje. Będąc sprzedażowym lifechangerem dbasz o relacje biznesowe z klientami na terenie dedykowanego województwa.To oznacza, że masz aktywną postawę we współpracy z klientem, umiesz dopytać o potrzeby i zadbać o tak zwany customer experience :)
- Zależy nam na osobie, która ma w sobie czujność i otwartość na zmiany, jest obserwatorem rynku i chce aktywnie uczestniczyć w rozwijaniu portfolio HRowych usług
- Sprzedaży nie ma bez prowadzenia negocjacji, tworzenia ofert, przedstawiania warunków współpracy, zadbania o dokumentację sprzedażową no i realizacji indywidualnego planu
- Spokojnie, jeśli masz w sobie wszystko to co opisaliśmy na początku, wynik po prostu się zrobi :)

Wymagania:
- Otwarta postawa i umiejętność nieszablonowego spojrzenia na współpracę z klientami
- Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu służbowego
- Podstawowa znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w sprzedaży usług HR bardzo nas ucieszy

Korzyści:
- Przyjazne i jednocześnie solidne wdrożenie do firmy oraz naszych usług
- Realny wpływ na strategię firmy oraz elastyczność w doborze projektów i sposobie ich realizacji
- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę ze stałym wynagrodzeniem miesięcznym i motywującym systemem premiowym
- Atrakcyjny pakiet benefitów oraz narzędzia pracy w tym auto służbowe
- Praca na zasadzie hybrydowej lub zdalnej
- Dostęp do platformy językowej
- Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
- Możliwości rozwoju w organizacji oraz dołączenia do nowopowstałego stanowiska

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy