Specjalista ds. sprzedaży szkoleń i doradztwa B2B

Progress Project Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż szkoleń otwartych i zamkniętych oraz doradztwa. Pracę wspomaga system CRM z bazą już istniejących klientów B2B. Osoba zatrudniona otrzyma do obsługi czynnych klientów.

Praca w komfortowej, życzliwej atmosferze, w zgranym i zawsze chętnym do pomocy zespole, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 z wliczoną przerwą obiadową w malowniczej miejscowości pod Warszawą (Podkowa Leśna) w otoczeniu pięknej przyrody z dala od miejskiego zgiełku.

Zapewniamy wdrożenie w specyfikę firmy oraz zakres obowiązków.

Dojazd do pracy z Warszawy możliwy koleją WKD (Podkowa leśna Wschodnia) bezpośrednio pod firmę lub samochodem.

Praca w zakresie:

• Sprzedaż usług firmy w segmencie B2B

• Przygotowywanie ofert i negocjowanie kontraktów

• Realizacja realnych celów sprzedażowych

• Budowanie długotrwałych relacji handlowych

• Posprzedażowa obsługa klienta

• Obsługa przydzielonej bazy klientów B2B z systemu CRM

• Współpraca z trenerami i ekspertami

• Uczestnictwo w projektach wewnątrz firmy

Wymagania

• Zaangażowania w pracę oraz rozwój firmy

• Kreatywnego podejścia!

• Dobrej organizacji czasu pracy

• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

• Znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację (min B1)

• Rzetelności, sumienności oraz uczciwości

• Znajomości programów Microsoft Excel i Word

• Dyspozycyjności w kwestii wyjazdów do organizacji szkoleń w całej Polsce

• Mile widziana osoba niepaląca

Prezentacja firmy

Jesteś kreatywny i sumienny? Dołącz do nas. <br/>Zapraszamy do współpra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management