Specjalista ds. sprzedaży sprzętu medycznego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. SSM/076/AKR

Zadania:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych, odbywanie spotkań biznesowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku medycznym
  • Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie działań

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie rozwijającej się na polskim rynku medycznym
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Przyjazne środowisko pracy i możliwości rozwoju

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu medycznego (najlepiej laserów medycznych)
  • Znajomość polskiego rynku medycznego (w szczególności dermatologii)
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do pracy mobilnej
  • Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z Klientem
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz zorientowanie na sukces
  • Mile widziane wykształcenie w obrębie kierunków medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials