Specjalista ds. Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Specjalista ds. SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż usług transportu drogowego krajowego oraz międzynarodowego
  • Pozyskiwanie oraz obsługa kluczowych klientów,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie usług logistycznych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Monitorowanie i analiza jakości obsługi klientów,
  • Budowanie oraz utrzymywanie opartych na profesjonalizmie i zaufaniu relacji z klientami,
  • Realizacja założonych planów sprzedaży,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację min. B1/B2,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Auto służbowe
  • System premiowy
  • Benefity pozapłacowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.