Specjalista ds. Sprzedaży / Przedstawiciel handlowy

DATAMobi Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Bardziej niż na doświadczeniu kandydata, choć będzie mile widziane, zależy nam na błyskotliwości, pracowitości i optymistycznym nastawieniu, a wyszkolimy nowo zatrudnioną osobę na managera wysokiej klasy.

ZADANIA

  • Obsługa i pozyskiwanie klientów,
  • Prowadzenie spotkań w siedzibach klientów lub w formie wideokonferencji,
  • Uzgodnienia z dostawcami i odbiorcami w formie e-mail i telefonicznie
  • Przygotowywanie Ofert,
  • Koordynacja prawidłowej realizacji zamówień i usług,

OCZEKIWANIA

  • Pracowitość i rzetelność
  • Minimum podstawowa / komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość MS Word, Excel, Outlook
  • Wcześniejszy kontakt z branżami: IT, Telekomunikacyjną, Komputerową, RTV/AGD czy Telemarketingową - będzie dodatkowym atutem,

ZAPEWNIAMY

  • Stałą pracę na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • Pakiet szkoleń - bardzo dobre przygotowanie do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Możliwość rozwoju, awansu i adekwatnego wzrostu wynagrodzenia
  • Atrakcyjny system prowizyjny.
  • Pracę w ładnym, klimatyzowanym biurze w atrakcyjnym punkcie komunikacyjnym - blisko centrum.
  • Narzędzia umożliwiające komfortowe wykonywanie zadań: Laptop , Telefon komórkowy, Samochód służbowy (również do użytku prywatnego po osiągnięciu uzgodnionego poziomu wyników).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk „APLIKUJ”

Prezentacja firmy

Oferujemy pracę w DATAMobi Sp. z o. o. – w fascynującej branży, w miłej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi