Specjalista ds. sprzedaży kredytów hipotecznych

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Numer Referencyjny: SDP/03/2019 Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Obsługa klientów indywidualnych (osoby z polecenia);

• Przeprowadzenie klientów przez cały proces uzyskania kredytu;

• Edukacja finansowa klientów;

• Współpraca z bankami w trakcie procesu kredytowego;

• Bieżące raportowanie statusu spraw kredytowych powierzonych klientów.

Wymagamy:

• trzyletniego doświadczenie w bankowości najlepiej w obszarze kredytów hipotecznych;

• wykształcenia wyższego (preferowane kierunki to: bankowość, finanse, zarządzanie);

• wysokiej kultury osobistej;

• skrupulatności, rzetelności;

• kreatywności oraz gotowości do nauki.

Oferujemy:

• pracę w modelu biznesowym opartym na rekomendacjach, bez konieczności akwizycji;

• umowa o współpracę B2B;

• jasne zasady współpracy;

• możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, indywidualny program wprowadzający, cykliczne szkolenia produktowe, coaching managerski;

• pracę w centrum Warszawy w komfortowych warunkach i prestiżowym biurze;

• kulturalny, miły zespół ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.