Oferta wyróżniona

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Warszawa, mazowieckie

Amerigas Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Telefoniczna sprzedaż produktów istniejącym klientom firmy
  • Aktywizacja nieaktywnych klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Udzielanie informacji dotyczących działalności spółki
  • Budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • Telefoniczna obsługa klientów infolinii

U nas możesz liczyć na:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy
  • Dużą samodzielność i możliwość realnego wpływu na działania firmy – każdy pomysł bierzemy pod uwagę
  • Możliwość rozwoju; doceniamy ludzi z pasją i chęcią dzielenia się wiedzą z innymi
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
  • Pracę w zielonej, cichej okolicy z darmowym parkingiem

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wysokich zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Zdolności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Nastawienia na cel
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Znajomości pakietu MS Office

AmeriGas Polska jest częścią europejskiej Grupy FLAGA, jednej z trzech składowych... biznesowych amerykańskiego koncernu UGI Corporation w Europie. Na polskim rynku jesteśmy obecni ponad 20 lat, a od 2010 roku działamy pod marką AmeriGas.

Wykorzystując specjalistyczną wiedzę oraz zaawansowane technologie codziennie dostarczamy nowoczesne rozwiązania energetyczne dla ponad miliona Klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych, oferując im wysokiej jakości gaz w butlach, instalacje zbiornikowe zasilane LPG oraz autogaz.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting