Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Amerigas Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

O Nas
AmeriGas Polska jest jedna, z czołowych firm w branży LPG w Polsce. Należymy do grupy UGI International - części biznesu amerykańskiego koncernu UGI Corporation.

Dlaczego warto z nami pracować?
Jesteśmy grupą energicznych ludzi, tworzących zgrane zespoły. Cenimy przyjazną atmosferę pracy oraz wysoką kulturę zespołowości. Nie straszne nam są nowe wyzwania, dynamiczne zmiany, międzynarodowe projekty. Swoją pasją i zaangażowaniem wznosimy naszą firmę na pozycję lidera rynku LPG w Polsce.

Stań się częścią naszego zespołu!
Dołącz do Nas już dziś!

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Telefoniczna sprzedaż produktów istniejącym klientom firmy
  • Aktywizacja nieaktywnych klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Udzielanie informacji dotyczących działalności spółki
  • Budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • Telefoniczna obsługa klientów infolinii

U nas możesz liczyć na:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy
  • Dużą samodzielność i możliwość realnego wpływu na działania firmy – każdy pomysł bierzemy pod uwagę
  • Możliwość rozwoju; doceniamy ludzi z pasją i chęcią dzielenia się wiedzą z innymi
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
  • Pracę w zielonej, cichej okolicy z darmowym parkingiem

Od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wysokich zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Zdolności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Nastawienia na cel
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Znajomości pakietu MS Office
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.