Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2018.

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Warszawa, mazowieckie

Dreamtex

Opis stanowiska pracy

Działamy od ponad 20 lat w branży reklamowej, w segmencie B2B.
Jesteśmy uznanym dystrybutorem odzieży firmowej oraz gadżetów reklamowych.
Świadczymy także usługi znakowania oferowanych produktów.
Nieustannie rozwijamy nasz biznes oferując nowe usługi w oparciu o nowoczesne technologie VR (eventy w Wirtualnej Rzeczywistości).
Jesteśmy kojarzeni ze świetnymi produktami i najlepszą obsługą Klienta, ale my stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, dlatego poszukujemy entuzjastycznych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko:Specjalista ds. Sprzedaży

Jeśli lubisz rozmowy handlowe, sprzedaż i kontakty z ludźmi, jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia oraz spełniasz poniższe kryteria, prześlij nam swoje CV

Opis stanowiska / podstawowe obowiązki

  • realizacja zamówień przesłanych przez stałych i nowych klientów
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami i dostawcami
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • umiejętności Obsługi pakietu MS Office (Word, Excel),
  • znajomość obsługi programu sprzedażowego SYMFONIA Handel będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • sprzedaż solidnych produktów i usług, których odbiorcami jest bardzo szeroka grupa docelowa
  • umowę o pracę na pełny etat.
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + bonusy za wyniki)
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • wyśmienitą kawę i co tydzień świeże owoce

Prezentacja firmy

Firma Dreamtex jest na rynku od 1993r.
Specjalizujemy się w produkcji odzieży... firmowej.
Od 20 lat jesteśmy dystrybutorem odzieży marki Promostars.
Zajmujemy się znakowaniem odzieży reklamowej, korporacyjnej oraz sportowej. Importujemy wysokiej klasy surowce do nadruków marki Siser, bedąc jednocześnie największym dystrybutorem tej marki w Polsce.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Inne