Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - język chorwacki

Homeglobal.com

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa klientów w kontekście różnorodnych projektów: przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień w jęz. chorwackim

Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb

Badanie potrzeb klientów i budowanie pozytywnych relacji

Administrowanie logistyczną obsługą zamówień

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy

Elastyczne godziny

Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników

Lokalizację w ścisłym centrum Warszawy

Pakiet szkoleń

Ścieżkę rozwoju w strukturach firmy

Dodatkowe benefity: opiekę medyczną lub kartę Multisport

 Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka chorwackiego

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

• Komunikatywność, poprawność i płynność językowa

• Swobodne posługiwanie się komputerem

• Sumienność, odpowiedzialność, poczucie humoru