Specjalista ds. sprzedaży e-commerce

Kim Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• administracja sklepem internetowym
• tworzenie, wprowadzanie i aktualizacja danych i opisów produktów
• zarządzanie ofertą produktową i zamówieniami na platformach sprzedażowych
• telefoniczna i mailowa obsługa klienta
• analiza rynku produktów i działań konkurencji
• praca w zgranym, sympatycznym zespole

Wymagania

Wymagania
• doświadczenie w obsłudze platformach sprzedażowych (m.in. Allegro,
Ceneo)
• wskazana znajomość sklepu internetowego Shoper lub innego systemu e-
commerce
• mile widziana umiejętność robienia zdjęć produktowych
• praktyczne, biznesowe doświadczenie w sprzedaży e-commerce
• znajomość profesjonalnych zasad sprzedaży
• samodzielność
• dokładność
• komunikatywność

Prezentacja firmy

Firma KIM rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. jako wykonawca kontrakt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta