Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2018.

Key Account Manager B2B

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Warszawa

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy z branży mebli biurowych, poszukujemy Key Account Managera B2B. Nasz Klient to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem, której produkty wyróżniają się innowacyjnym, nowoczesnym wyglądem, połączonym ze świetną jakością i dobrą ceną. Klient może poszczycić się współpracą ze znanymi markami zarówno polskimi, jak i międzynarodowymi.

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

Poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami B2B – duża mobilność pracy

Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Przygotowywanie ofert sprzedażowych i materiałów marketingowych

Organizację oraz udział w spotkaniach biznesowych

Negocjowanie i podpisywanie kontraktów

Raportowanie bieżących działań i prowadzenie bazy danych klientów

U kandydatów zwracamy uwagę na:

Doświadczenie w branży meblowej – warunek konieczny

Samodzielność, duże zaangażowanie, własną inicjatywę

Sprawna obsługa komputera, w tym dobra znajomość MS Excel

Umiejętność skutecznej komunikacji werbalnej i pisemnej

Posiadanie prawa jazdy kat. B

Motywacja do ciągłego uczenia się i rozwijania kompetencji

Język angielski na poziomie komunikatywnym będzie mile widziany

Nasz Klient zapewnia:

Stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjny system prowizyjny

Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, tablet, samochód służbowy dedykowany działowi sprzedaży

System szkoleniowy z zakresu sprzedawanych produktów i technik sprzedażowych

Niezależność i swobodę w działaniu – praca bardzo mobilna

Współpracę ze znanymi markami z wielu branż

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management