Specjalista ds. Sprzedaży (Account Executive)

UPS Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

UPS Polska oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów dla UPS zgodnie z wyznaczonym planem sprzedaży
  • współpraca ze stałymi klientami oraz rozszerzanie zakresu ich współpracy z UPS
  • efektywna realizacja cyklu sprzedaży począwszy od wyszukiwania potencjalnych klientów aż do zakończenia wdrażania kontraktów zgodnie z obowiązującymi standardami
  • systematyczne i rzetelne raportowanie swojej pracy w obowiązujących systemach UPS
  • profesjonalne prowadzenie spotkań handlowych ze stałymi i potencjalnymi klientami zgodnie z obowiązującymi standardami pracy
  • budowanie efektywnych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • planowanie aktywności handlowych i wyników pracy
  • realizowanie wyznaczonej dziennie liczby spotkań z klientami

Oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • preferowane wykształcenie wyższe
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne w sprzedaży
  • zorientowanie na wynik
  • umiejętność budowania trwałych i produktywnych relacji z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • dobra organizacja pracy, dokładność, systematyczność
  • znajomość Microsoft Office
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)
Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV.
Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.