SPECJALISTA DS. RZECZY ZNALEZIONYCH

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Zielonej Górze i Radomiu.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy - woj. mazowieckie

Nr. Ref. 160/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizacja obsługi pasażerów w zakresie działalności Biura Rzeczy Znalezionych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przyjmowanie rzeczy znalezionych na terenie Lotniska Chopina zgodnie z regulaminem funkcjonowania Biura Rzeczy Znalezionych w Terminalu A Lotniska Chopina
  • Wystawianie dowodów przyjęcia rzeczy znalezionej
  • Prowadzenie ewidencji rzeczy znalezionych
  • Sprawdzanie możliwości ustalenia właściciela lub osoby uprawnionej do odbioru
  • Wydawanie rzeczy znalezionych właścicielom, wystawianie dowodów wniesienia za odbiór rzeczy, obsługa kasy fiskalnej, wykonywanie raportów
  • Wystawianie faktur VAT na usługi świadczone przez Biuro Rzeczy Znalezionych, analizowanie danych dotyczących działalności usługowej
  • Wydawanie kart Fast Track i rozliczanie ich sprzedaży
  • Kompletne przygotowywanie dokumentów przekazania rzeczy do miejskiego BRZ

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość ustawy o rzeczach znalezionych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Systematyczność, dokładność, samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka postawa etyczna

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 02.09.2019

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.