Specjalista ds. rozwoju współpracy z restauracjami

Warszawa, mazowieckie

Adecco - biuro M PL

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

- wprowadzanie nowych inicjatyw mających na celu rozwój współpracy z restauracjami partnerskimi,

- tworzenie strategii marketingowych,

- utrzymywanie bardzo dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami,

- szybka pomoc w rozwiązywaniu problemów,

- aktywna współpraca z działem marketingu

Idealny Kandydat:

-posiada roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (sprzedaż, dział marketingu/ promocji),

-posiada praktyczną znajomość pakietu MS Oficce (z naciskiem na Excel)

- zna język angielski na poziomie B2,

- zna realia branży gastronomicznej,

- jest osobą precyzyjną, rzeczową, działającą i rozumującą w sposób logiczny

- wychodzi z inicjatywami i kreatywnymi pomysłami na rozwój biznesu.

Co oferujemy w zamian?

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-wysokie premie kwartalne,

- umowę o prace,

-podróże służbowe,

-możliwość pracy zdalnej,

-MultiSport,

-ubezpieczenie Luxmed,

-pracę w młodym, wspierającym zespole.

Numer referencyjny: RWR/05/2021/KRK/MS

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia