Specjalista ds. Rozwoju Produktu

VanityStyle

Warszawa, mazowieckie

VanityStyle
VanityStyle
VanityStyle VanityStyle VanityStyle VanityStyle VanityStyle
VanityStyle Sp. z o.o. specjalizuje się w nowatorskich i motywujących pracowników rozwiązaniach w zakresie pozapłacowych świadczeń pracowniczych, będących dla każdego pracodawcy doskonałym narzędziem do budowania więzi, zadowolenia swoich pracowników, oraz dbałości o nich.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych partnerów do sieci akceptacji (głównie obiekty sportowe)
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Profesjonalna obsługa partnerów firmy (mailowa, telefoniczna)
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • Umiejętności aktywnego pozyskiwania partnerów
  • Umiejętność budowania relacji z partnerami
  • Samodzielność, systematyczność, dynamiczność i orientacja na wynik
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysoka samo motywacja i organizacja pracy
  • Biegła obsługa komputera (w tym pakiet MS Office lub oraz urządzeń biurowych)
  • Chęć dalszego rozwoju osobistego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (spotkania z partnerami)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia
  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe rozszerzone o premię za wyniki
  • Narzędzia niezbędne do pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń pozapłacowych
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
VanityStyle